Výsledky ročníku 2023 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Do 1 | Hr 2 | No 3 | Ne 4 | Br 5 | Bl 6 | So 7 | Hr 8 | Tř 9 | Ko 10 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janovice | 142 | 14,34 | BR | - | - | 128 | ||||||||
2. | Nová Dědina | 141 | 15,34 | OL | - | 125 | |||||||||
3. | Hrabišín | 132 | 14,91 | SU | - | 112 | |||||||||
4. | Bludov | 130 | 15,63 | SU | - | 122 | |||||||||
5. | Dolany | 105 | 15,57 | OL | - | 105 | |||||||||
6. | Brníčko | 87 | 16,07 | SU | 85 | ||||||||||
7. | Nový Malín | 86 | 15,63 | SU | 80 | ||||||||||
8. | Lesnice 1 | 81 | 16,59 | SU | 69 | ||||||||||
9. | Bohuslavice | 64 | 16,02 | SU | - | 64 | |||||||||
10. | Sobotín | 63 | 15,11 | SU | - | 45 | |||||||||
11. | Štíty | 60 | 16,34 | SU | 56 | ||||||||||
-. | Kosov | 60 | 17,09 | SU | - | - | 51 | ||||||||
13. | Nemrlov | 59 | 15,76 | SU | - | 59 | |||||||||
14. | Hrabová | 46 | 17,11 | SU | - | 36 | |||||||||
15. | Dolní Studénky | 38 | 17,79 | SU | 35 | ||||||||||
16. | Bratrušov | 26 | 17,53 | SU | 19 | ||||||||||
17. | Lesnice 2 | 20 | 19,27 | SU | - | 19 | |||||||||
18. | Nemile | 8 | 18,38 | SU | - | - | - | - | - | 3 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Do 1 | Hr 2 | No 3 | Ne 4 | Br 5 | Bl 6 | So 7 | Hr 8 | Tř 9 | Ko 10 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrabišín | 123 | 16,85 | SU | - | 108 | |||||||||
2. | Nová Dědina | 114 | 18,73 | OL | 105 | ||||||||||
3. | Dolany | 93 | 17,92 | OL | - | - | 89 | ||||||||
4. | Nový Malín | 83 | 20,63 | SU | 76 | ||||||||||
5. | Hrabová | 74 | 21,13 | SU | - | 61 | |||||||||
6. | Světlá Hora | 47 | 18,87 | BR | - | - | 47 | ||||||||
7. | Nemile | 37 | 22,16 | SU | - | - | - | 26 | |||||||
8. | Klopina | 24 | 24,43 | SU | - | - | - | - | - | - | - | 19 | |||
9. | Maršíkov | 7 | 21,72 | SU | - | - | - | - | - | - | - | - | 7 | ||
10. | Rohle | 5 | 48,23 | SU | - | - | - | - | - | - | - | - | 5 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Do 1 | Hr 2 | No 3 | Ne 4 | Br 5 | Bl 6 | So 7 | Hr 8 | Tř 9 | Ko 10 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrabišín | 97 | 18,01 | SU | - | - | 84 | ||||||||
2. | Široký Brod | 81 | 18,53 | JE | - | - | 66 | ||||||||
3. | Bratrušov | 49 | 18,34 | SU | - | - | - | 40 | |||||||
4. | Bludov | 47 | 18,71 | SU | - | - | - | - | 44 | ||||||
-. | Zvole | 47 | 19,98 | SU | - | - | 43 | ||||||||
6. | Janovice | 45 | 18,60 | BR | - | - | 45 | ||||||||
7. | Dolní Studénky | 35 | 20,60 | SU | - | - | - | 35 | |||||||
8. | Sobotín | 29 | 19,70 | SU | - | - | - | 18 | |||||||
9. | Nový Malín | 20 | 21,19 | SU | - | - | - | 15 | |||||||
10. | Leština | 17 | 22,63 | SU | - | - | 16 | ||||||||
11. | Nemile | 13 | 20,86 | SU | - | - | - | - | - | 6 | |||||
12. | Třeština | 12 | 23,28 | SU | - | - | - | 10 | |||||||
13. | Rohle | 4 | 24,10 | SU | - | - | - | - | - | - | - | 4 |
Celkem se účastnilo: 44 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: