Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 16. 10. 2019 2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp DO -
2 02. 05. 2020 2020/05/02 Pasečnice-hřiště pod hospodou, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY DO -
3 16. 10. 2019 2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního DO -
4 10. 05. 2020 2020/05/22 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov ZL PHL
5 04. 12. 2019 2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B DO -
6 17. 05. 2020 2020/05/29 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
7 30. 05. 2020 2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu PT ZČHL
8 24. 05. 2020 2020/06/05 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
9 30. 05. 2020 2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
10 31. 05. 2020 2020/06/12 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
11 31. 05. 2020 2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
12 13. 06. 2020 2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
13 14. 06. 2020 2020/06/26 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
14 27. 06. 2020 2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“ DO ZČHL
15 14. 06. 2020 2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
16 20. 06. 2020 2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
17 21. 06. 2020 2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
18 05. 07. 2020 2020/07/17 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
19 05. 07. 2020 2020/07/18 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
20 11. 07. 2020 2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
21 12. 07. 2020 2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
22 19. 07. 2020 2020/07/31 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
23 19. 07. 2020 2020/07/31 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
24 26. 07. 2020 2020/08/07 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
25 01. 08. 2020 2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka OP -
26 01. 08. 2020 2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár NJ EXČR
27 02. 08. 2020 2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
28 09. 08. 2020 2020/08/21 Vítonice, O pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
29 15. 08. 2020 2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
30 16. 08. 2020 2020/08/28 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
31 16. 08. 2020 2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Cvičiště Kojatínnerozlišeno Ptáčov182019-12-13 18:09:54
2Cvičiště Kojatínnerozlišeno Ptáčov172019-12-13 18:09:07
3Cvičiště Kojatínnerozlišeno Budišov162019-12-13 12:21:38
4Cvičiště Kojatínnerozlišeno Výčapy152019-12-12 23:17:30
5Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Ratiboř212019-12-12 20:10:27
6Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Lukov192019-12-12 19:54:59
7Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Čikov492019-12-12 15:35:30
8Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Brumov362019-12-11 16:54:36
9Cvičiště Kojatínnerozlišeno Budeč132019-12-11 14:35:58
10Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Louky82019-12-11 14:13:03
11Cvičiště Kojatínnerozlišeno Benetice122019-12-10 18:55:35
12Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Kotvrdovice382019-12-10 17:32:09
13Cvičiště Kojatínnerozlišeno Krahulov142019-12-10 17:24:37
14Cvičiště Kojatínnerozlišeno Krahulov112019-12-10 17:23:30
15Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Kotvrdovice222019-12-10 17:20:05
16Cvičiště Kojatínnerozlišeno Čechtín102019-12-09 20:32:37
17Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Dětkovice172019-12-07 21:14:10
18Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Oprechtice Sport122019-12-06 21:38:49
19Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Oprechtice Sport52019-12-06 21:38:11
20Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Oprechtice Sport122019-12-06 21:36:35
21Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Oprechtice Sport52019-12-06 21:36:06
22Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Černovice532019-12-06 19:32:43
23Cvičiště Kojatínnerozlišeno Čechtín22019-12-05 09:53:05
24Fotbalové hřiště ÚjezdŽeny Újezd12019-12-04 20:36:10
25Fotbalové hřiště ÚjezdMuži Újezd12019-12-04 20:34:32
26Cvičiště Kojatínnerozlišeno Myslibořice32019-12-03 12:14:49
27Český Rudolecnerozlišeno Stachy612019-11-27 15:46:05
28Český Rudolecnerozlišeno Sedlčany622019-11-27 14:43:04
29Český Rudolecnerozlišeno Skalice722019-11-27 14:42:23
30Český Rudolecnerozlišeno Světlá nad Sázavou402019-11-27 14:30:25
31Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Ratiboř522019-11-27 09:43:33
32Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Sychotín472019-11-25 21:02:16
33Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Perálec452019-11-24 18:05:38
34Český Rudolecnerozlišeno Dolní Dobrouč772019-11-23 19:50:27
35Český Rudolecnerozlišeno Žďár562019-11-23 19:43:46
36Český Rudolecnerozlišeno Skrýchov u Malšic292019-11-23 19:41:34
37Cvičiště Kojatínnerozlišeno Markvarec92019-11-23 19:08:40
38Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Ostroměř82019-11-23 17:53:52
39Český Rudolecnerozlišeno Markvarec182019-11-23 16:45:04
40Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Velké Opatovice462019-11-23 14:14:56
41Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Karlinky112019-11-22 18:26:23
42Cvičiště Kojatínnerozlišeno Pohled42019-11-22 16:45:26
43Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Jeřmanice122019-11-22 10:56:04
44Cvičiště Kojatínnerozlišeno Bransouze82019-11-22 07:12:39
45Český Rudolecnerozlišeno Dehtín572019-11-21 20:54:34
46Český Rudolecnerozlišeno Boršov362019-11-21 19:21:15
47Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Bohaté Málkovice482019-11-21 09:26:23
48Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Pustiměř512019-11-21 09:26:16
49Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Těpeře42019-11-20 20:03:29
50Český Rudolecnerozlišeno Žirovnice432019-11-20 19:14:00
51Český Rudolecnerozlišeno Mělník482019-11-20 08:12:29
52Český Rudolecnerozlišeno Mělník752019-11-19 13:08:39
53Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Dolní Újezd442019-11-18 21:55:14
54Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Hartmanice432019-11-18 21:42:19
55Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Hartmanice422019-11-18 21:41:15
56Český Rudolecnerozlišeno Srubec412019-11-18 16:43:22
57Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Medlov412019-11-18 13:34:34
58Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Škodějov162019-11-18 10:35:00
59Český Rudolecnerozlišeno Krasonice1072019-11-17 21:57:07
60Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Poděvousy1302019-11-17 19:56:35
61Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Bolkov32019-11-17 19:55:15
62Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Poděvousy302019-11-17 19:53:55
63Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Bolkov32019-11-17 19:51:03
64Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Křížkový Újezdec172019-11-17 17:48:37
65Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Zlatá Olešnice12019-11-16 20:53:00
66Cvičiště Kojatínnerozlišeno Heraltice72019-11-16 19:07:58
67Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Pěnčín152019-11-16 13:05:06
68Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Radslavice372019-11-15 23:36:29
69Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Morkovice92019-11-15 18:11:33
70Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Popov342019-11-14 21:06:23
71Cvičiště Kojatínnerozlišeno Panská Lhota62019-11-13 22:18:41
72Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Pustiměř342019-11-13 16:21:58
73Cvičiště Kojatínnerozlišeno Kojatín52019-11-12 12:06:41
74Cvičiště Kojatínnerozlišeno Kojatín12019-11-12 12:06:01
75Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Velké Hamry142019-11-12 10:21:02
76Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Hradčany132019-11-11 21:47:25
77Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Kamenná Poruba392019-11-11 09:05:19
78Český Rudolecnerozlišeno Stříbřec832019-11-11 08:53:45
79Český Rudolecnerozlišeno Stříbřec492019-11-11 08:52:54
80Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Bílovice332019-11-11 06:07:29
81Český Rudolecnerozlišeno Malšice1062019-11-10 19:26:50
82Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Rymice332019-11-10 16:22:30
83Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Velké Hoštice322019-11-10 09:32:15
84Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Krásná Ves102019-11-09 20:39:36
85Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Těšetice402019-11-09 18:18:20
86Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Veselá322019-11-09 00:36:56
87Český Rudolecnerozlišeno Dolní Dobrouč1032019-11-08 19:38:29
88Areál PlazaMuži Obora182019-11-08 14:36:39
89Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Topolany312019-11-08 11:49:02
90Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Vojnice302019-11-08 10:07:59
91Areál PlazaŽeny Bolevec112019-11-08 05:11:35
92Areál PlazaMuži Doubravka222019-11-07 22:25:41
93Areál PlazaMuži Vlčí142019-11-07 19:54:53
94Areál PlazaMuži Litice202019-11-07 06:58:33
95Areál PlazaMuži Příšov32019-11-06 20:40:41
96Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Hrubá Vrbka312019-11-03 19:07:35
97Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Topolany352019-11-03 12:01:20
98Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Topolany292019-11-03 12:01:03
99Areál PlazaMuži Doubravka212019-11-03 11:28:09
100Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Hrobice292019-11-01 19:18:04
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání