Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 02. 06. 2021 2021/06/18 Nové Bránice, hasičské hřiště, Noční soutěž, muži, ženy 2B BO -
2 05. 06. 2021 2021/06/04 Tvrdonice !!! ZRUŠENO !!!, O pohár obce Tvrdonice, !!! ZRUŠENO !!! 2.kolo BHL BV BHL
3 04. 04. 2021 2021/06/18 Karlinky, Karlinský Víceútok LI -
4 00. 00. 0000 0000/00/00 Nepomuky, areál pod poldrem, Nepomucký pohár UO VCU
5 05. 06. 2021 2021/06/19 Hadrava (Bystřice nad Úhlavou), O pohár Hořiny KT OPH
6 09. 06. 2021 2021/06/18 Nepomuky, VČHL Nepomuky UO VČHL
7 13. 06. 2021 2021/06/19 BIO-HE Chválkovice, BIO-HE Chválkovice OL HE
8 13. 06. 2021 2021/06/19 Újezd, fotbalové hřiště, 5. ročník o putovní knihu starosty obce Újezd, 2 B ZL -
9 04. 06. 2021 2021/06/20 Lavičky, O putovní pohár SDH Lavičky ZR ŽL
10 12. 06. 2021 2021/06/20 Pozděchov - hasičská dráha, 46. Ročník O Pohár přátelství VS -
11 30. 05. 2021 2021/06/20 Svoboda, has. hřiště, 3. kolo MSP (2B) OP -
12 11. 06. 2021 2021/06/25 Lešná - fotbalové hřiště, Memoriál Miroslava Grygaříka- ZRUŠENO VS -
13 02. 06. 2021 2021/06/25 Nové Bránice, hasičské hřiště, Noční soutěž,žáci mladší starší BO -
14 20. 06. 2021 2021/06/20 Vřesovice koupaliště, Požární útok o hodový pohár PV -
15 26. 05. 2021 2021/06/25 Sport. areál městyse Chotětov, 20. ročník Chotětovského poháru MB -
16 12. 06. 2021 2021/06/26 Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé HB HBHL
17 12. 06. 2021 2021/06/25 Moutnice, fotbalové hřiště, O put.pohár por.Jaroslava Garguly M+Ž 3.kolo BHL BO BHL
18 12. 06. 2021 2021/06/26 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
19 20. 06. 2021 2021/06/26 BIO-HE Dolní Libina, BIO-HE Dolní Libina SU HE
20 12. 06. 2021 2021/06/25 Sazovice, Hasičský den Sazovice 2021 ZL -
21 01. 06. 2021 2021/06/26 Litohoř, Memoriál Antonína Abraháma TR -
22 12. 06. 2021 2021/06/26 Rynárec !!! ZRUŠENO !!!, O pohár starosty (2B) PE PLPU
23 13. 06. 2021 2021/06/26 Černovír, O černého výra UO VCU
24 12. 06. 2021 2021/06/26 Nové Sedliště - Areál SDH, Nové Sedliště - 1. kolo CHNHL TC CHNHL
25 16. 06. 2021 2021/06/26 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) JN FNC
26 01. 06. 2021 2021/06/26 Vranín !! ZRUŠENO!!, Vranínská noční soutěž - zrušeno (snad příští rok) TR -
27 13. 06. 2021 2021/06/27 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
28 20. 06. 2021 2021/06/26 Přáslavice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice OL -
29 13. 06. 2021 2021/06/27 Kněžice, Memoriál A. Šloufa TR TRL
30 15. 06. 2021 2021/07/01 Karlovice - fotbalové hřiště, 1. ročník Memoriálu IVA URBÁNKA BR -
31 19. 06. 2021 2021/07/02 Dubenec, VČHL Dubenec TU VČHL
32 18. 06. 2021 2021/07/03 Žižkovo Pole, Žižkovo Pole HB HBHL
33 19. 06. 2021 2021/07/03 Stýskaly, O pohár starosty SDH PS ZČHL
34 10. 06. 2021 2021/07/02 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM -
35 27. 06. 2021 2021/07/03 BIO-HE Dětkovice, BIO-HE Dětkovice PV HE
36 28. 06. 2021 2021/07/02 Dubenec, JL Dubenec TU JL
37 28. 06. 2021 2021/07/02 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
38 18. 06. 2021 2021/07/04 Kámen, Kámen HB HBHL
39 20. 06. 2021 2021/07/03 Velké Karlovice - Tisňavy, O Valašský Širák VS -
40 20. 06. 2021 2021/04/07 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
41 13. 06. 2021 2021/07/04 Nová Dědina, O pohár starosty SDH Nová Dědina KM -
42 19. 06. 2021 2021/07/04 Lanžhot, hřiště Na Šlajsi, O putovní pohár města Lanžhot, M+Ž+Dor. 4.kolo BHL BV BHL
43 26. 06. 2021 2021/07/10 Kynice, Kynice HB HBHL
44 13. 06. 2021 2021/07/10 Budeč, IV. Hasičské závody v Budči JH -
45 26. 06. 2021 2021/07/10 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice DO ZČHL
46 26. 06. 2021 2021/07/09 Rohatec, hřiště u KD, O pohár starosty obce Rohatec M+ž+DOR 5.kolo BHL HO BHL
47 26. 06. 2021 2021/07/10 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
48 13. 06. 2021 2021/07/10 Kostníky, hřiště u Hájku, Noční Hasičské závody KOSTNÍKY TR -
49 26. 06. 2021 2021/07/10 Batelov, O pohár SDH Batelov (noční soutěž, 2B) JI PLPU
50 26. 06. 2021 2021/07/11 Újezd, O pohár Hořiny DO OPH
51 27. 06. 2021 2021/07/11 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO ZČHL
52 13. 06. 2021 2021/07/11 Budeč, IV. Hasičské závody v Budči JH -
53 03. 07. 2021 2021/07/17 Kamenice nad Lipou, Walter Cup PE PLPU
54 03. 07. 2021 2021/07/17 Krchleby, Dvanáctá Krchlebská káď DO OPH
55 03. 07. 2021 2021/07/17 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
56 01. 07. 2021 2021/07/17 Velké Meziříčí, O putovní pohár SDH Velké Meziříčí ZR ŽL
57 11. 07. 2021 2021/07/17 BIO-HE Olešnice, BIO-HE Olešnice OL HE
58 12. 07. 2021 2021/07/16 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
59 03. 07. 2021 2021/07/17 Kaliště, Javořická noční soutěž (2B) JI PLPU
60 03. 07. 2021 2021/07/17 Horní Metelsko - Areál SDH, Noční pohár - 2. kolo CHNHL DO CHNHL
61 07. 07. 2021 2021/07/17 Krásná Ves, Krásná Ves MB FNC
62 12. 07. 2021 2021/07/16 Borovice, Borovický pohár MB JL
63 01. 07. 2021 2021/07/18 Netín, O putovní pohár SDH Netín ZR ŽL
64 08. 06. 2021 2021/07/22 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
65 10. 07. 2021 2021/07/24 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
66 10. 07. 2021 2021/07/24 Útušice, O pohár SDH Útušice PJ ZČHL
67 10. 07. 2021 2021/07/23 Kobylí, hasičské cvičiště, O pohár obce Kobylí, M+Ž+DOR+TFA 6.kolo BHL BV BHL
68 18. 07. 2021 2021/07/24 BIO-HE Šumvald, BIO-HE Šumvald OL HE
69 24. 07. 2021 2021/07/24 Strmilov, O pohár JH THL
70 11. 07. 2021 2021/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
71 11. 07. 2021 2021/07/25 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ ZČHL
72 11. 07. 2021 2021/07/25 Myslibořice, O pohár starosty obce TR TRL
73 17. 07. 2021 2021/07/31 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
74 17. 07. 2021 2021/07/31 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
75 31. 05. 2021 2021/07/31 Tutleky, Noční hasičská soutěž RK -
76 17. 07. 2021 2021/07/30 Prušánky, park u koupaliště, O put.pohár starosty obce,noční M+Ž 3B, 7.kolo BHL HO BHL
77 18. 07. 2021 2021/08/01 Čechtín, O pohár TR EXČR
78 18. 07. 2021 2021/08/01 Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
79 24. 07. 2021 2021/08/07 Vepříkov, Vepříkov HB HBHL
80 02. 08. 2021 2021/08/06 Břehy, Pojizerský pohár Břehy MB JL
81 01. 08. 2021 2021/08/07 BIO-HE Plinkout, BIO-HE Plinkout OL HE
82 24. 07. 2021 2021/08/07 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
83 26. 07. 2021 2021/08/07 Meziříčko, O putovní pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
84 00. 00. 0000 0000/00/00 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B VS -
85 24. 07. 2021 2021/08/07 Újezd - Hřiště, Újezd - 3. kolo CHNHL DO CHNHL
86 02. 08. 2021 2021/08/06 Bechov, Pohár Formanka MB JL
87 26. 07. 2021 2021/08/08 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár SDH Radostín nad Oslavou ZR ŽL
88 25. 07. 2021 2021/08/08 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
89 01. 08. 2021 2021/08/13 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, XXIV. ročník Memoriálu Františka Hanzlíka OP -
90 31. 07. 2021 2021/08/14 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
91 31. 07. 2021 2021/08/14 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
92 31. 07. 2021 2021/08/14 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM EXČR
93 31. 07. 2021 2021/08/14 Robčice, O pohár obce Robčice PJ ZČHL
94 22. 05. 2021 2021/05/22 Hovorany, hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka Hovorany, M+Ž+DOR 9.kol HO BHL
95 04. 08. 2021 2021/08/14 Dalešice, Dalešice JN FNC
96 01. 08. 2021 2021/08/15 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
97 01. 08. 2021 2021/08/15 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
98 01. 08. 2021 2021/08/15 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, IV. ročník Memoriálu Alfonse Rončky OP -
99 30. 05. 2021 2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce DO -
100 09. 08. 2021 2021/08/21 Zbraslav, O putovní pohár SDH Zbraslav BO ŽL
101 15. 08. 2021 2021/08/20 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov ZL PHL
102 11. 08. 2021 2021/08/21 Bukovno, Bukovno MB FNC
103 14. 08. 2021 2021/08/28 Smilov, Smilov HB HBHL
104 15. 08. 2021 2021/08/28 Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry UO VCU
105 23. 08. 2021 2021/08/27 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
106 31. 07. 2021 2021/07/31 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
107 14. 08. 2021 2021/08/28 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice TA EXČR
108 14. 08. 2021 2021/08/28 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
109 14. 08. 2021 2021/08/28 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
110 14. 08. 2021 2021/08/28 Štítary - Areál SDH, Night CUP Štítary - FINÁLE CHNHL DO CHNHL
111 15. 08. 2021 2021/08/29 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
112 10. 08. 2020 2021/08/29 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh 2B VS -
113 23. 08. 2021 2021/08/27 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
114 01. 08. 2021 2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky DO -
115 15. 08. 2021 2021/08/29 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
116 21. 08. 2021 2021/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
117 21. 08. 2021 2021/09/04 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ OPH
118 21. 08. 2021 2021/09/04 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
119 21. 08. 2021 2021/09/04 Nová Včelnice, O pohár starosty města JH PLPU
120 22. 08. 2021 2021/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
121 22. 08. 2021 2021/09/05 Lanšperk, pod hradem Lanšperk UO VCU
122 29. 08. 2021 2021/09/03 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
123 22. 08. 2021 2021/09/05 Kojatín, O pohár SDH Kojatín TR TRL
124 06. 09. 2021 2021/09/10 Tanvald, Tanvald JN JL
125 28. 08. 2021 2021/09/11 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
126 28. 08. 2021 2021/06/07 Herálec, Herálec HB HBHL
127 28. 08. 2021 2021/09/11 Horní Lukavice, O pohár SDH Horní Lukavice PJ ZČHL
128 29. 08. 2021 2021/09/11 Nekoř, Nekořský pohár UO VCU
129 28. 08. 2021 2021/09/11 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
130 28. 08. 2021 2021/09/11 Sedlatice, O pohár starosty obce JI PLPU
131 30. 08. 2021 2021/09/11 Jabloňov, O putovní pohár SDH Jabloňov ZR ŽL
132 21. 08. 2021 2021/09/10 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2021 OL -
133 06. 09. 2021 2021/09/10 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
134 29. 08. 2021 2021/09/12 Výčapy, O pohár starosty SDH TR TRL
135 04. 09. 2021 2021/09/18 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
136 04. 09. 2021 2021/09/18 Srch, Srch _ PA HBHL
137 13. 09. 2021 2021/09/17 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
138 04. 09. 2021 2021/09/18 Hradec, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
139 04. 09. 2021 2021/09/18 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH PS ZČHL
140 04. 09. 2021 2021/09/18 Český Rudolec, O pohár starosty obce JH PLPU
141 13. 09. 2021 2021/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
142 11. 09. 2021 2021/09/25 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
143 20. 09. 2021 2021/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
144 09. 01. 2021 2021/09/24 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021 DO -
145 11. 09. 2021 2021/09/25 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
146 20. 09. 2021 2021/09/24 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
147 20. 08. 2020 2021/02/12 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM BO -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Karlovice - fotbalové hřištěnerozlišeno Velké Kunětice32021-06-15 22:01:50
2Karlovice - fotbalové hřištěnerozlišeno Velké Kunětice132021-06-15 22:01:14
3LavičkyJuniořiZbraslav42021-06-15 21:39:02
4Pozděchov - hasičská dráhanerozlišeno Lužná112021-06-15 21:35:53
5Újezd, fotbalové hřištěnerozlišeno Lukov32021-06-15 20:51:46
6Karlovice - fotbalové hřištěnerozlišeno Janovice42021-06-15 20:51:25
7Karlovice - fotbalové hřištěnerozlišeno Janovice92021-06-15 20:47:36
8Karlovice - fotbalové hřištěnerozlišeno Široká Niva122021-06-15 20:21:18
9Karlovice - fotbalové hřištěnerozlišeno Široká Niva82021-06-15 20:20:47
10Pozděchov - hasičská dráhanerozlišeno Krhová142021-06-15 19:49:29
11BIO-HE ChválkoviceMuži Hoštice262021-06-15 19:32:23
12Karlovice - fotbalové hřištěnerozlišeno Suchá Rudná112021-06-15 19:05:20
13NepomukyMuži Košťálov182021-06-15 18:46:10
14Nová DědinaMuži Karolín22021-06-15 18:34:09
15Karlovice - fotbalové hřištěnerozlišeno Holčovice142021-06-15 18:09:07
16Karlovice - fotbalové hřištěnerozlišeno Holčovice72021-06-15 18:08:23
17Karlovice - fotbalové hřištěnerozlišeno Široký Brod62021-06-15 18:07:19
18Nová DědinaMuži Velký Ořechov72021-06-15 16:59:36
19RadíkovMuži Starý Jičín422021-06-15 15:45:59
20PlumlovMuži Starý Jičín422021-06-15 15:44:34
21LavičkyMuži Krasonice252021-06-15 15:23:50
22Nová DědinaMuži Mladcová102021-06-15 14:28:14
23RoštěníMuži Mladcová152021-06-15 14:25:39
24LavičkyMuži Moravany52021-06-15 13:07:27
25SazoviceMuži Vrbětice102021-06-15 11:58:16
26RadíkovŽeny Jakubov u Moravských Budějovic192021-06-15 11:32:34
27PlumlovŽeny Jakubov u Moravských Budějovic192021-06-15 11:32:01
28BIO-HE ChválkoviceŽeny Velký Týnec182021-06-15 11:09:02
29Nová DědinaŽeny Roštění52021-06-15 10:36:43
30RadíkovMuži Olešnice412021-06-15 10:34:33
31Svoboda, has. hřištěnerozlišeno Svoboda282021-06-15 09:26:17
32Hadrava (Bystřice nad Úhlavou)nerozlišeno Dehtín232021-06-15 09:06:48
33Újezd, fotbalové hřištěnerozlišeno Bylnice112021-06-15 08:54:49
34Pozděchov - hasičská dráhanerozlišeno Bylnice102021-06-15 08:53:52
35Pozděchov - hasičská dráhanerozlišeno Bratřejov122021-06-15 07:13:01
36Pozděchov - hasičská dráhanerozlišeno Bratřejov92021-06-15 07:12:44
37LavičkyŽeny Budeč132021-06-15 06:56:03
38Kostníky, hřiště u Hájkunerozlišeno Jemnice62021-06-15 03:06:57
39Budečnerozlišeno Jemnice142021-06-15 03:02:30
40Budečnerozlišeno Jemnice62021-06-15 03:00:02
41KněžiceMuži Jemnice62021-06-15 02:58:18
42LitohořMuži Jemnice62021-06-15 02:56:17
43LavičkyMuži Jemnice62021-06-15 02:54:15
44NepomukyMuži Frýdštejn172021-06-15 00:02:19
45Pozděchov - hasičská dráhanerozlišeno Zbora132021-06-14 23:17:36
46ČernovírMuži Horní Třešňovec42021-06-14 22:32:45
47Svoboda, has. hřištěnerozlišeno Milostovice262021-06-14 22:06:34
48Nové Bránice, hasičské hřištěnerozlišeno Rudka42021-06-14 21:33:49
49Nové Bránice, hasičské hřištěnerozlišeno Hlína132021-06-14 21:26:43
50ČernovírŽeny Mistrovice32021-06-14 21:26:31
51Nové Bránice, hasičské hřištěnerozlišeno Bratčice122021-06-14 21:22:53
52Moutnice, fotbalové hřištěŽeny Moutnice12021-06-14 21:10:31
53Moutnice, fotbalové hřištěMuži Moutnice122021-06-14 21:10:13
54Nové Bránice, hasičské hřištěnerozlišeno Jezeřany-Maršovice32021-06-14 21:09:49
55Moutnice, fotbalové hřištěMuži Moutnice72021-06-14 21:09:40
56Nové Bránice, hasičské hřištěnerozlišeno Jezeřany-Maršovice22021-06-14 21:08:16
57Nová Ves u SvětléMuži Žižkovo Pole102021-06-14 21:02:31
58Svoboda, has. hřištěnerozlišeno Svoboda252021-06-14 20:42:27
59NepomukyŽeny Dlouhoňovice82021-06-14 20:30:08
60Sport. areál městyse ChotětovŽeny Smilovice62021-06-14 20:17:05
61Moutnice, fotbalové hřištěMuži Rohatec52021-06-14 20:07:49
62Budečnerozlišeno Blatnice72021-06-14 19:56:36
63LitohořMuži Blatnice72021-06-14 19:55:00
64KněžiceMuži Blatnice72021-06-14 19:49:11
65LavičkyŽeny Netín122021-06-14 19:37:47
66RadíkovMuži Velká (Hranice III)492021-06-14 19:33:57
67LavičkyJuniorkyNetín32021-06-14 19:33:38
68Nová DědinaMuži Velká (Hranice III)32021-06-14 19:29:10
69Pozděchov - hasičská dráhanerozlišeno Valašská Polanka22021-06-14 19:01:54
70Moutnice, fotbalové hřištěMuži Šaratice62021-06-14 18:00:52
71Moutnice, fotbalové hřištěMuži Velká nad Veličkou42021-06-14 17:34:45
72SazoviceŽeny Nedašova Lhota122021-06-14 16:56:35
73LavičkyJuniorkyLavičky22021-06-14 16:51:50
74LavičkyJuniořiLavičky32021-06-14 16:51:39
75Pozděchov - hasičská dráhanerozlišeno Valašské Příkazy32021-06-14 16:27:03
76RadíkovMuži Lukov342021-06-14 16:21:31
77Újezd, fotbalové hřištěnerozlišeno Valašské Příkazy82021-06-14 16:18:02
78Újezd, fotbalové hřištěnerozlišeno Bratřejov62021-06-14 16:14:26
79Sport. areál městyse ChotětovŽeny Bakov nad Jizerou12021-06-14 16:10:51
80Pozděchov - hasičská dráhanerozlišeno Bystřička42021-06-14 15:44:58
81Kostníky, hřiště u Hájkunerozlišeno Budeč72021-06-14 15:16:56
82BIO-HE ChválkoviceŽeny Klopotovice172021-06-14 14:43:57
83BIO-HE ChválkoviceMuži Břidličná252021-06-14 14:36:54
84Kostníky, hřiště u Hájkunerozlišeno Kostníky102021-06-14 14:17:06
85KněžiceŽeny Kostníky42021-06-14 14:12:37
86Nová Ves u SvětléMuži Česká Bělá22021-06-14 13:01:08
87Svoboda, has. hřištěnerozlišeno Děrné242021-06-14 12:57:04
88LavičkyŽeny Olešná52021-06-14 12:53:10
89Nová DědinaŽeny Ratiboř32021-06-14 12:41:00
90KarlinkyStarší žáci Osečná42021-06-14 12:29:12
91Pozděchov - hasičská dráhanerozlišeno Hoštiná82021-06-14 11:46:04
92BIO-HE ChválkoviceMuži Bílovice242021-06-14 11:43:14
93Kostníky, hřiště u Hájkunerozlišeno Dešná182021-06-14 10:58:00
94Kostníky, hřiště u Hájkunerozlišeno Dešná132021-06-14 10:57:46
95Budečnerozlišeno Dešná182021-06-14 10:56:57
96Budečnerozlišeno Dešná132021-06-14 10:56:41
97LavičkyMuži Petrovice72021-06-14 10:39:55
98ČernovírŽeny >35 letČernovír12021-06-14 10:17:36
99ČernovírMuži >35 let Černovír12021-06-14 10:17:31
100ČernovírŽeny Černovír12021-06-14 10:17:25
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání