Výsledky ročníku 2022 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Do 1 | Hr 2 | No 3 | Do 4 | Ne 5 | Št 6 | Bl 7 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrabišín | 150 | 13,93 | SU | 115 | |||||||
2. | Bludov | 116 | 15,38 | SU | 74 | |||||||
3. | Nemrlov A | 112 | 14,93 | SU | 89 | |||||||
4. | Velká Bystřice | 111 | 14,15 | OL | 80 | |||||||
5. | Janovice | 83 | 14,64 | BR | - | 55 | ||||||
6. | Sobotín | 79 | 15,24 | SU | 41 | |||||||
7. | Kosov | 71 | 15,60 | SU | 46 | |||||||
8. | Třeština | 70 | 15,31 | SU | - | - | 57 | |||||
9. | Dolany | 69 | 15,27 | OL | 38 | |||||||
10. | Nový Malín | 67 | 17,51 | SU | 39 | |||||||
11. | Nová Dědina | 64 | 15,58 | OL | 43 | |||||||
12. | Hrabová | 56 | 17,02 | SU | 39 | |||||||
13. | Bohuslavice | 54 | 16,84 | SU | 37 | |||||||
14. | Štíty | 46 | 15,81 | SU | 39 | |||||||
-. | Brníčko | 46 | 16,61 | SU | 26 | |||||||
16. | Lesnice 1 | 45 | 17,15 | SU | 38 | |||||||
17. | Nemrlov B | 33 | 18,17 | SU | 18 | |||||||
18. | Dolní Studénky | 17 | 18,02 | SU | 17 | |||||||
19. | Zvole | 8 | 18,66 | SU | - | - | - | - | - | 8 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Do 1 | Hr 2 | No 3 | Do 4 | Ne 5 | Št 6 | Bl 7 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrabišín | 102 | 17,05 | SU | 60 | |||||||
2. | Dolní Libina | 89 | 17,34 | SU | 57 | |||||||
3. | Nová Dědina | 83 | 18,43 | OL | 58 | |||||||
4. | Světlá Hora | 75 | 17,79 | BR | 57 | |||||||
5. | Pavlov | 70 | 17,36 | SU | 49 | |||||||
6. | Kosov | 59 | 18,14 | SU | 49 | |||||||
7. | Nový Malín | 58 | 20,37 | SU | 46 | |||||||
8. | Dolany | 49 | 18,36 | OL | - | 29 | ||||||
9. | Dolní Studénky | 4 | 27,28 | SU | - | - | - | - | - | - | 4 | |
10. | Rohle | 2 | 34,23 | SU | - | - | - | - | - | - | 2 | |
11. | Klopina | 0 | NP | SU | - | - | - | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Do 1 | Hr 2 | No 3 | Do 4 | Ne 5 | Št 6 | Bl 7 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Široký Brod | 89 | 19,07 | JE | - | - | - | - | 39 | |||
2. | Hrabišín | 79 | 18,29 | SU | - | - | - | 40 | ||||
3. | Janovice | 51 | 18,66 | BR | - | - | - | - | 17 | |||
4. | Zvole | 41 | 19,43 | SU | - | - | - | 12 | ||||
5. | Bratrušov | 39 | 19,73 | SU | - | - | - | 13 | ||||
6. | Sobotín | 33 | 19,18 | SU | - | - | - | - | 18 | |||
7. | Bohuslavice | 29 | 19,44 | SU | - | - | - | - | - | 8 | ||
8. | Nový Malín | 22 | 19,10 | SU | - | - | - | - | 10 | |||
9. | Bludov | 20 | 20,74 | SU | - | - | - | - | 11 | |||
10. | Nemile | 19 | 21,47 | SU | - | - | - | - | 5 | |||
11. | Třeština | 16 | 20,81 | SU | - | - | - | - | 8 | |||
12. | Dolní Studénky | 14 | 21,14 | SU | - | - | - | 6 | ||||
13. | Leština | 8 | 22,20 | SU | - | - | - | - | - | 6 | ||
14. | Rohle | 1 | 24,30 | SU | - | - | - | - | - | 1 | ||
-. | Bludov 2 | 1 | 27,14 | SU | - | - | - | - | - | - | 1 | |
16. | Hrabová | 0 | 27,10 | SU | - | - | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 49 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: