Liga: | PLPU |
Místo: | Třebětice |
Okres: | Jindřichův Hradec |
Kraj: | Jihočeský |
Kdy: | 13. 07. 2024 13:00 |
Kontakt: | ČECH Jiří |
Telefon: | 725105320 |
Začátek rezervace: | 30. 06. 2024 18:00 |
Konec rezervace: | 13. 07. 2024 13:00 |
Začátek tipování: | 30. 06. 2024 20:00 |
Konec hlasování: | 13. 07. 2024 00:00 |
Zadal: | František Janů |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy, Dorost |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-trebetice-14044.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nová Včelnice | JH | 19,89 | 19,85 | 19,89 | 2023/07/22 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Dolní Cerekev | JI | 20,05 | 19,38 | 20,05 | 2023/07/22 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Strachoňovice | JI | 18,74 | 20,16 | 20,16 | 2023/07/22 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Žirovnice | PE | 18,95 | 20,45 | 20,45 | 2023/07/22 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Kamenice nad Lipou | PE | 20,81 | 19,39 | 20,81 | 2023/07/22 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Písečné | JH | 24,75 | 24,42 | 24,75 | 2023/07/22 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Dešná | JH | 2,12 | 30,37 | 30,37 | 2023/07/22 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Batelov | JI | - | 21,07 | NP | 2023/07/22 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Budeč B | JH | 16,89 | 16,21 | 16,89 | 2023/07/22 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Telč B | JI | 25,68 | 26,32 | 26,32 | 2023/07/22 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | ŽiKa Team | PE | 20,09 | 28,12 | 28,12 | 2023/07/22 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2023/07/22 | Třebětice, 6,kolo PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice | |
2024/07/13 | Třebětice, 6.kol PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/25 | Heřmaneč, 1.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce Heřmaneč | |
2024/05/26 | Krasonice, 2.kolo PLPÚ / O pohár SDH Krasonice | |
2024/06/08 | Dešná, 3.kolo PLPÚ / Memoriál Jaroslava Mrkvy (noční) | |
2024/06/16 | Dolní Němčice, 4.kolo PLPÚ / O pohár SDH Dolní Němčice | |
2024/07/06 | Batelov, 5.kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (noční) | |
2024/07/13 | Třebětice, 6.kol PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice | |
2024/07/20 | Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč | |
2024/07/28 | Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou | |
2024/08/03 | Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár SDH Budeč | |
2024/08/17 | Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice | |
2024/09/07 | Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice | |
2024/09/21 | Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce | |
2024/09/28 | Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce | |
Kdy | Kde | Liga |