Výsledky ročníku 2016 pořadí v soutěži
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Nej.č. | Okr. | Bl 1 | Hr 2 | Ha 3 | Št 4 | Do 5 | Hr 6 | Mo 7 | Pa 8 | Ne 9 | Dr 10 | So 11 | Po 12 | Tř 13 | Zv 14 | Bo 15 | Ne 16 | Rá 17 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolní Libina | 191 | 0,17 | SU | - | ||||||||||||||||
2. | Pavlov | 176 | 0,06 | SU | - | ||||||||||||||||
3. | Hrabová | 152 | 0,17 | SU | - | ||||||||||||||||
4. | Chromeč | 130 | 0,20 | SU | - | ||||||||||||||||
5. | Třeština | 122 | 0,22 | SU | - | - | |||||||||||||||
6. | Dubicko | 116 | 0,12 | SU | - | ||||||||||||||||
7. | Hrabišín | 92 | 0,19 | SU | - | - | |||||||||||||||
8. | Maršíkov | 77 | 0,17 | SU | - | ||||||||||||||||
9. | Zvole | 36 | 0,27 | SU | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||||||
10. | Bludov | 28 | 0,12 | SU | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
11. | Lesnice | 19 | 20,04 | SU | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||||||
12. | Dolní Studénky | 14 | 18,55 | SU | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
13. | * Jestřebí | 7 | 22,85 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
14. | Rohle | 4 | 23,39 | SU | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Nej.č. | Okr. | Bl 1 | Hr 2 | Ha 3 | Št 4 | Do 5 | Hr 6 | Mo 7 | Pa 8 | Ne 9 | Dr 10 | So 11 | Po 12 | Tř 13 | Zv 14 | Bo 15 | Ne 16 | Rá 17 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sudkov | 65 | 18,79 | SU | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||||||
2. | Hrabová | 53 | 19,42 | SU | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||||||
3. | Hrabišín | 51 | 18,07 | SU | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||||||
4. | Sobotín | 47 | 19,53 | SU | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||||||
5. | * Bratrušov | 34 | 19,68 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||||||
6. | Leština | 33 | 19,40 | SU | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||||||
7. | Třeština | 30 | 19,75 | SU | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||||||
8. | Bohuslavice | 29 | 19,91 | SU | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||||||
9. | Bludov | 24 | 20,97 | SU | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||||||
10. | Dolní Studénky | 21 | 19,84 | SU | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||||||
11. | Rohle | 3 | 26,89 | SU | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
12. | nerozlišeno | 0 | 22,28 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Lesnice | 0 | NP | SU | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Celkem se účastnilo: 58 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: