Výsledky ročníku 2016 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Bl 1 | Hr 2 | Ha 3 | Št 4 | Do 5 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrabišín | 353 | 0,09 | SU | - | 113 | ||||
2. | Nemile | 286 | 0,15 | SU | - | 74 | ||||
3. | Pavlov | 272 | 0,15 | SU | - | 74 | ||||
-. | Nemrlov | 272 | 0,25 | SU | - | 95 | ||||
5. | Mostkov | 253 | 0,45 | SU | - | 68 | ||||
6. | Bludov Bludov II | 237 | 0,09 | SU | - | 85 | ||||
7. | Štíty | 214 | 0,40 | SU | - | 44 | ||||
8. | Bohuslavice | 197 | 0,27 | SU | - | 68 | ||||
9. | Třeština | 183 | 0,27 | SU | - | 64 | ||||
10. | Hrabová | 172 | 0,28 | SU | - | 49 | ||||
11. | Postřelmůvek | 165 | 0,42 | SU | - | 41 | ||||
12. | Kolšov | 160 | 0,41 | SU | - | 54 | ||||
13. | Sobotín | 155 | 0,32 | SU | - | 47 | ||||
14. | Ráječek | 143 | 14,51 | SU | - | - | 0 | |||
15. | Dolní Libina | 137 | 0,42 | SU | - | 48 | ||||
16. | Dolní Studénky | 97 | 0,21 | SU | - | - | - | 30 | ||
17. | Dubicko | 78 | 0,50 | SU | - | 26 | ||||
18. | Bohuslavice Bohuslavice II | 76 | 16,61 | SU | - | - | 18 | |||
19. | Hrabišín Hrabišín II | 71 | 16,03 | SU | - | - | - | 8 | ||
20. | Zábřeh | 57 | 0,54 | SU | - | - | - | 13 | ||
21. | Lesnice | 44 | 15,18 | SU | - | - | - | 21 | ||
22. | Nový Malín | 40 | 0,42 | SU | - | - | - | 17 | ||
23. | Bludov | 38 | 0,09 | SU | - | - | - | - | 38 | |
24. | Zvole | 27 | 16,10 | SU | - | - | - | - | 0 | |
25. | Rohle | 5 | 26,27 | SU | - | - | - | 5 | ||
26. | Bohuslavice Bohuslavice I | 0 | NP | SU | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Nová Dědina | 0 | NP | OL | - | - | - | - | 0 | |
-. | * Dlouhomilov | 0 | NP | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | * Jestřebí | 0 | NP | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | nerozlišeno | 0 | NP | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Janovice | 0 | NP | BR | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Bl 1 | Hr 2 | Ha 3 | Št 4 | Do 5 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolní Libina | 191 | 0,17 | SU | - | 67 | ||||
2. | Pavlov | 176 | 0,06 | SU | - | 53 | ||||
3. | Hrabová | 152 | 0,17 | SU | - | 54 | ||||
4. | Chromeč | 130 | 0,20 | SU | - | 33 | ||||
5. | Třeština | 122 | 0,22 | SU | - | 31 | ||||
6. | Dubicko | 116 | 0,12 | SU | - | 49 | ||||
7. | Hrabišín | 92 | 0,19 | SU | - | 30 | ||||
8. | Maršíkov | 77 | 0,17 | SU | - | 28 | ||||
9. | Zvole | 36 | 0,27 | SU | - | 24 | ||||
10. | Bludov | 28 | 0,12 | SU | - | - | - | - | 28 | |
11. | Lesnice | 19 | 20,04 | SU | - | - | - | 0 | ||
12. | Dolní Studénky | 14 | 18,55 | SU | - | - | - | - | 10 | |
13. | * Jestřebí | 7 | 22,85 | - | - | - | - | - | - | 0 |
14. | Rohle | 4 | 23,39 | SU | - | - | - | - | 1 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Bl 1 | Hr 2 | Ha 3 | Št 4 | Do 5 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sudkov | 65 | 18,79 | SU | - | - | - | 30 | ||
2. | Hrabová | 53 | 19,42 | SU | - | - | - | 20 | ||
3. | Hrabišín | 51 | 18,07 | SU | - | - | - | 12 | ||
4. | Sobotín | 47 | 19,53 | SU | - | - | - | 10 | ||
5. | * Bratrušov | 34 | 19,68 | - | - | - | - | 7 | ||
6. | Leština | 33 | 19,40 | SU | - | - | - | 12 | ||
7. | Třeština | 30 | 19,75 | SU | - | - | - | 8 | ||
8. | Bohuslavice | 29 | 19,91 | SU | - | - | - | 6 | ||
9. | Bludov | 24 | 20,97 | SU | - | - | - | 11 | ||
10. | Dolní Studénky | 21 | 19,84 | SU | - | - | - | 11 | ||
11. | Rohle | 3 | 26,89 | SU | - | - | - | 3 | ||
12. | nerozlišeno | 0 | 22,28 | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Lesnice | 0 | NP | SU | - | - | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 58 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: