Rok:

Výsledky ročníku 2016 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Bl
1
Hr
2
Ha
3
Št
4
Do
5
Hr
6
Mo
7
Pa
8
Ne
9
Dr
10
So
11
Po
12

13
Zv
14
Bo
15
Ne
16

17
1. Hrabišín 353 0,09SU
0,09
16,72
-
13,84
17,16
18,11
17,90
15,76
14,99
23,96
15,48
16,56
17,05
14,44
14,82
17,50
14,65
2. Nemile 286 0,15SU
0,15
17,52
-
15,42
18,94
18,50
17,31
16,85
17,16
17,84
17,40
17,42
17,11
14,77
15,11
16,51
14,97
3. Pavlov 272 0,15SU
0,15
18,70
-
14,06
19,06
19,37
17,78
15,59
14,51
20,87
15,48
20,14
19,24
15,25
14,73
18,36
15,42
-. Nemrlov 272 0,25SU
0,25
17,13
-
13,25
17,49
NP
NP
14,76
13,76
17,66
15,63
NP
19,49
14,72
15,58
16,93
14,69
5. Mostkov 253 0,45SU
0,45
16,80
-
14,08
17,90
18,52
18,15
15,43
14,98
17,85
23,14
17,97
17,68
15,84
15,37
16,95
16,89
6. Bludov Bludov II 237 0,09SU
0,09
17,98
-
16,82
18,39
18,36
21,44
NP
15,42
18,28
16,81
18,22
17,97
17,03
15,62
17,25
15,44
7. Štíty 214 0,40SU
0,40
18,93
-
15,84
23,74
21,02
20,43
16,46
15,36
17,58
16,46
19,52
18,21
15,30
15,05
19,10
16,15
8. Bohuslavice 197 0,27SU
0,27
20,74
-
13,88
18,57
19,48
-
NP
20,37
19,33
16,21
17,98
17,79
19,31
14,64
30,61
15,92
9. Třeština 183 0,27SU
0,27
17,44
-
15,01
20,17
21,50
18,94
16,89
17,20
19,70
16,93
18,64
19,27
16,55
15,66
19,84
18,16
10. Hrabová 172 0,28SU
0,28
20,82
-
13,84
NP
NP
19,85
18,83
14,76
18,38
16,38
20,03
19,03
NP
14,88
17,93
19,17
11. Postřelmůvek 165 0,42SU
0,42
19,01
-
25,10
19,74
18,96
18,88
16,91
16,77
20,03
17,72
21,07
19,07
15,67
17,23
19,49
16,26
12. Kolšov 160 0,41SU
0,41
19,20
-
14,91
18,66
20,87
34,53
16,50
15,62
20,01
17,26
26,67
26,56
17,31
15,97
18,30
17,57
13. Sobotín 155 0,32SU
0,32
20,96
-
14,14
21,32
22,12
18,81
16,04
16,12
19,52
16,01
18,69
NP
22,81
NP
NP
16,62
14. Ráječek 143 14,51SU-
NP
-
NP
NP
NP
18,70
20,06
15,54
NP
17,06
17,25
17,70
22,41
15,18
17,35
14,51
15. Dolní Libina 137 0,42SU
0,42
18,63
-
15,22
19,11
25,24
21,49
NP
17,06
NP
16,37
18,40
19,99
16,44
15,54
20,91
24,45
16. Dolní Studénky 97 0,21SU
0,21
NP
---
34,18
20,67
17,44
16,74
-
17,83
-
18,92
-
15,97
22,33
19,00
17. Dubicko 78 0,50SU
0,50
35,91
-
20,98
22,38
NP
27,03
17,97
22,42
27,76
31,57
23,09
21,48
18,70
18,19
21,04
18,95
18. Bohuslavice Bohuslavice II 76 16,61SU-
18,48
-
NP
30,44
19,98
34,41
18,05
NP
23,08
18,16
28,10
NP
16,61
NP
30,99
17,15
19. Hrabišín Hrabišín II 71 16,03SU-
19,59
--
NP
21,16
18,73
16,26
23,70
22,71
17,48
---
16,03
21,02
-
20. Zábřeh 57 0,54SU
0,54
24,71
---
24,49
20,89
26,37
17,38
NP
21,14
NP
-
20,55
NP
21,48
16,93
21. Lesnice 44 15,18SU---
15,18
20,68
---
NP
-
17,61
21,30
37,81
-
16,93
--
22. Nový Malín 40 0,42SU
0,42
20,12
---
22,78
NP
-
18,77
20,46
18,71
NP
-----
23. Bludov 38 0,09SU
0,09
--------------
NP
NP
24. Zvole 27 16,10SU-
NP
----
20,75
------
16,32
16,10
--
25. Rohle 5 26,27SU-
NP
--
26,27
------------
26. nerozlišeno 0 NP------
NP
-----------
-. Janovice 0 NPBR-
16,66
--
NP
17,47
--
16,24
-
NP
-
18,06
-
NP
17,10
NP
-. Bohuslavice Bohuslavice I 0 NPSU------
NP
----------
-. Nová Dědina 0 NPOL----
17,80
NP
18,34
NP
15,79
NP
--
17,33
-
14,80
18,71
NP
-. * Dlouhomilov 0 NP------
NP
-----------
-. * Jestřebí 0 NP------
NP
----------
NP


Celkem se účastnilo:  58 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: