Liga: | Extraliga ČR |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 05. 07. 2020 09:30 |
Kontakt: | Lucie Dreiseitlová |
Telefon: | +420607631303 |
Okres: | Přerov |
Kraj: | Olomoucký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lavičky | ZR | 16,59 | 16,59 | 16,58 | |
2. | Nevcehle | JI | 16,62 | 16,62 | 16,28 | |
3. | Vésky B | UH | 16,63 | 16,36 | 16,63 | |
4. | Renmotor Jinolice | JC | 16,65 | 16,65 | 16,23 | |
5. | Velké Hoštice | OP | 16,66 | 16,55 | 16,66 | |
6. | Pasohlávky | BO | 16,72 | 16,72 | 16,57 | |
7. | Obrubce | MB | 16,88 | 16,76 | 16,88 | |
8. | Čechtín | TR | 16,90 | 16,31 | 16,90 | |
9. | Bašnice | JC | 16,94 | 16,60 | 16,94 | |
9. | Krotějov | TA | 16,94 | 16,94 | 16,15 | |
11. | Plumlov | PV | 17,08 | 16,53 | 17,08 | |
12. | Sychotín | BK | 17,31 | 17,31 | 16,68 | |
13. | Míchov | BK | 17,34 | 17,34 | 16,82 | |
14. | Mladoňovice | TR | 17,39 | 17,04 | 17,39 | |
15. | Letohrad - Jeleni | UO | 17,49 | 16,83 | 17,49 | |
16. | Stará Říše | JI | 17,50 | 16,99 | 17,50 | |
17. | Letohrad - Kunčice D | UO | 17,69 | 17,34 | 17,69 | |
18. | Prchalov B | NJ | 17,70 | 16,52 | 17,70 | |
19. | Radíkov | PR | 17,86 | 17,86 | 17,04 | |
20. | Trnava | TR | 17,95 | 16,57 | 17,95 | |
21. | Ratiboř | VS | 18,03 | 18,03 | 17,21 | |
22. | Dětkovice | VY | 18,07 | 17,98 | 18,07 | |
23. | Starý Jičín | NJ | 18,72 | 17,34 | 18,72 | |
24. | Zahnašovice | KM | 19,55 | 19,55 | 16,89 | |
25. | Hrabice | PT | 19,73 | 19,73 | 19,53 | |
26. | Záchlumí | UO | 20,40 | 17,71 | 20,40 | |
27. | Hlinsko | PR | 20,85 | 17,93 | 20,85 | |
28. | Hoštice | KM | 21,18 | 20,93 | 21,18 | |
29. | Větřkovice | OP | 21,40 | 21,40 | 18,20 | |
30. | Chvalnov | KM | 21,67 | 20,42 | 21,67 | |
31. | Mladcová | ZL | 22,10 | 22,10 | 18,34 | |
32. | Frýdštejn | JN | NP | 17,60 | 17,59 | |
32. | Prchalov | NJ | NP | NP | NP | |
32. | Lukov | ZL | NP | NP | NP | |
32. | Jasenice | VS | NP | NP | NP | |
32. | Markvartovice | OP | NP | NP | NP | |
32. | Sloup | PZ | NP | NP | NP | |
32. | Odry | NJ | NP | NP | NP | |
32. | Velká (Hranice III) | PR | NP | NP | NP | |
32. | Petrovice | TR | NP | 17,30 | NP | |
32. | Hrabůvka | PR | NP | NP | NP | |
32. | Rohovládova Bělá | PA | NP | NP | NP | |
32. | Hrabišín | SU | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Renmotor Jinolice | JC | 16,42 | 16,42 | 16,19 | |
2. | Dětkovice | VY | 16,88 | 16,88 | 16,19 | |
3. | Letohrad - Orlice | UO | 17,04 | 16,94 | 17,04 | |
4. | Hrobice | PA | 17,15 | 17,15 | 17,12 | |
5. | Markvartovice | OP | 17,46 | 17,46 | 17,45 | |
6. | Malé Hoštice | OP | 17,75 | 17,74 | 17,75 | |
7. | Košťálov | SM | 17,80 | 17,80 | 17,05 | |
8. | Ratiboř | VS | 18,00 | 18,00 | 17,66 | |
9. | Sloup | PZ | 18,15 | 18,15 | 17,37 | |
10. | Milotice nad Bečvou | PR | 18,18 | 17,68 | 18,18 | |
11. | Nevcehle | JI | 18,59 | 17,19 | 18,59 | |
12. | Dlouhá Ves | RK | 20,15 | 20,15 | 19,97 | |
13. | Hostašovice | NJ | 20,42 | 20,42 | 17,68 | |
14. | Budišov | TR | 20,52 | 16,82 | 20,52 | |
15. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 35,41 | 35,41 | 19,76 | |
16. | Benetice | TR | NP | NP | 17,62 | |
16. | Olešná | HB | NP | NP | NP | |
16. | Bojkovice | UH | NP | NP | NP | |
16. | Olšovec | PR | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Josef Drnek | 16 ** | 0 | 30.06.2020 06:36 | |
Tlumič | 16 ** | 0 | 03.07.2020 20:23 | |
Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 04.07.2020 15:49 | |
Josef Polách | 16 ** | 0 | 05.07.2020 09:02 | |
Honza Adamec | 16 ** | 0 | 03.07.2020 14:36 | |
Lukáš Vaculík | 16 ** | 0 | 03.07.2020 12:26 | |
Lukáš Brtník | 16 ** | 0 | 05.07.2020 07:55 |
Ženy
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Michal Matějíček | 16 ** | 15 | 04.07.2020 15:49 | |
Lukáš Brtník | 16 ** | 13 | 05.07.2020 07:56 | |
Honza Adamec | 16 ** | 13 | 03.07.2020 14:36 | |
Lukáš Vaculík | 16 ** | 5 | 03.07.2020 12:26 | |
Josef Polách | 16 ** | 0 | 05.07.2020 09:03 | |
Josef Drnek | 16 ** | 0 | 30.06.2020 06:37 | |
Tlumič | 16 ** | 0 | 03.07.2020 20:23 |
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Obrubce - Muži | 16,88 | https://youtu.be/X1slSk1PhXM | Honza Adamec | |
Hrabůvka - Muži | NP | https://youtu.be/7-pZUY12KoQ | Honza Adamec | |
Velká (Hranice III) - Muži | NP | https://youtu.be/DXroEo4zI4k | Ondřej Hlavinka | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře