Liga: | Mistrovství republiky v požárním sportu |
Stránky pořadatele: | https://www.dh.cz/ |
Kdy: | 03. 07. 2018 13:00 |
Kontakt: | Andrea Dopitová |
Telefon: | +420 606 757 843 |
Okres: | Plzeň-město |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vědomice Petr Loukota | LT | 11,79 | 11,79 | NP | |
2. | Písková Lhota Martin Zradička | NB | 11,87 | 11,87 | NP | |
3. | Manětín Lukáš Pergl | PS | 11,92 | NP | 11,92 | |
4. | Oznice Martin Holčák | VS | 11,92 | 11,92 | NP | |
5. | Vědomice Zdeněk Sazeček | LT | 12,65 | 12,65 | 12,85 | |
6. | Manětín Jiří Kupka | PS | 12,66 | 15,70 | 12,66 | |
7. | Písková Lhota Vojtěch Urban | NB | 12,67 | 14,48 | 12,67 | |
8. | Písková Lhota Vojtěch Ševčík | NB | 12,82 | 13,28 | 12,82 | |
9. | Chlumec nad Cidlinou I Michal Rakouský | HK | 12,98 | 13,37 | 12,98 | |
10. | Střezimíř Filip Hulan | BN | 12,99 | 12,99 | 15,82 | |
11. | Chlumec nad Cidlinou I Tomáš Rakouský | HK | 13,08 | 15,20 | 13,08 | |
12. | Markvartice Jakub Řehůřek | JI | 13,08 | 15,23 | 13,08 | |
13. | Písková Lhota Šimon Crkal | NB | 13,11 | 13,11 | 16,62 | |
14. | Dolní Měcholupy Michal Popsimov | AB | 13,13 | 13,13 | 16,98 | |
15. | Střezimíř Michal Eliáš | BN | 13,19 | 13,19 | 14,37 | |
16. | Vědomice Radek Sibera | LT | 13,21 | 13,65 | 13,21 | |
17. | Žlutice Martin Malina | KV | 13,37 | 16,37 | 13,37 | |
18. | Oznice Tomáš Bětuňák | VS | 13,37 | 22,35 | 13,37 | |
19. | Žlutice Ondřej Klaban | KV | 13,45 | 15,92 | 13,45 | |
20. | Střezimíř Tomáš Knotek | BN | 13,45 | NP | 13,45 | |
21. | Dolní Dobrouč Lukáš Ryšavý | UO | 13,46 | 13,46 | 16,80 | |
22. | Vědomice Vojtěch Čecho | LT | 13,52 | 13,70 | 13,52 | |
23. | Žlutice Dominik Svoboda | KV | 13,55 | NP | 13,55 | |
24. | Dolní Dobrouč Michal Kristek | UO | 13,63 | 14,21 | 13,63 | |
25. | Bludov Martin Žižka | SU | 13,63 | 13,63 | 14,29 | |
26. | Žlutice Marek Vršínský | KV | 13,65 | 14,27 | 13,65 | |
27. | Bludov Martin Renda | SU | 13,66 | 13,66 | 16,19 | |
28. | Oznice Jaroslav Tkadlec | VS | 13,79 | 13,79 | 15,33 | |
29. | Dolní Dobrouč Marek Hubálek | UO | 13,86 | 14,66 | 13,86 | |
30. | Oznice Marek Bětuňák | VS | 13,97 | 23,25 | 13,97 | |
31. | Markvartice Bořivoj Fučík | JI | 14,06 | 16,72 | 14,06 | |
32. | Žlutice Kamil Plaček | KV | 14,11 | 14,11 | 20,37 | |
33. | Žlutice Mikuláš Slavík | KV | 14,19 | 15,60 | 14,19 | |
34. | Manětín Vojtěch Maršán | PS | 14,22 | 18,33 | 14,22 | |
35. | Michálkovice Ondřej Svačina | OV | 14,24 | NP | 14,24 | |
36. | Mistřín David Fric | HO | 14,26 | 14,47 | 14,26 | |
37. | Mistřín David Budík | HO | 14,28 | 14,59 | 14,28 | |
38. | Dolní Dobrouč Matěj Pražák | UO | 14,39 | 14,79 | 14,39 | |
39. | Chlumec nad Cidlinou I Jakub Šaroun | HK | 14,42 | 14,42 | 16,22 | |
40. | Střezimíř Jan Torkel | BN | 14,47 | 14,47 | 15,33 | |
41. | Mistřín Vojtěch Výlet | HO | 14,54 | 16,08 | 14,54 | |
42. | Střezimíř Šimon Talpa | BN | 14,66 | 14,66 | 15,08 | |
43. | Oznice Vojtěch Motalík | VS | 14,79 | 14,79 | 14,94 | |
44. | Dolní Měcholupy Petr Voříšek | AB | 14,83 | 14,83 | 15,49 | |
45. | Manětín Jan Maršán | PS | 14,85 | 14,85 | 15,61 | |
46. | Těpeře Adam Vít | JN | 14,93 | 14,93 | 18,26 | |
47. | Manětín Jaroslav Hruška | PS | 15,18 | 15,18 | 17,38 | |
48. | Střezimíř Lukáš Eliáš | BN | 15,28 | 15,28 | 16,58 | |
49. | Bludov Ondřej Jašek | SU | 15,29 | 15,50 | 15,29 | |
50. | Markvartice David Kříž | JI | 15,54 | 15,54 | NP | |
51. | Dolní Měcholupy Matyáš Kronovetr | AB | 15,57 | 15,57 | NP | |
52. | Dolní Bukovsko Josef Jindra | CB | 15,67 | 15,67 | 17,04 | |
53. | Michálkovice Tomáš Dámek | OV | 15,73 | 15,73 | 29,98 | |
54. | Dolní Měcholupy Josef Kolář | AB | 16,04 | 16,04 | NP | |
55. | Střezimíř Jan Nováček | BN | 16,08 | 16,08 | 17,12 | |
56. | Střezimíř Tomáš Králík | BN | 16,14 | 16,64 | 16,14 | |
57. | Dolní Bukovsko Štěpán Dudlíček | CB | 16,33 | 25,88 | 16,33 | |
58. | Oznice Václav Trusina | VS | 16,95 | 16,95 | 17,78 | |
59. | Chlumec nad Cidlinou I Ondřej Holan | HK | 17,02 | NP | 17,02 | |
60. | Bludov Daniel Vykoupil | SU | 17,38 | 17,38 | 17,99 | |
61. | Michálkovice Jan Goj | OV | 17,76 | 17,76 | NP | |
62. | Manětín Jakub Zíma | PS | 17,80 | 17,80 | 18,07 | |
63. | Dolní Bukovsko František Dudlíček | CB | 18,22 | 18,22 | NP | |
64. | Michálkovice Daniel Ožana | OV | 18,80 | NP | 18,80 | |
65. | Dolní Bukovsko Matěj Jindra | CB | 20,29 | 20,29 | 22,27 | |
66. | Dolní Měcholupy Juraj Pčolinský | AB | 21,22 | 22,41 | 21,22 | |
67. | Oznice Martin Gerža | VS | NP | NP | NP | |
68. | Písková Lhota Václav Soukup | NB | NP | NP | NP |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolní Dobrouč Libuše Holečková | UO | 12,03 | 12,07 | 12,03 | |
2. | Manětín Sára Kaprová | PS | 12,30 | 17,76 | 12,30 | |
3. | Vědomice Klára Hudcová | LT | 12,68 | NP | 12,68 | |
4. | Dolní Měcholupy Kristýna Vojtová | AB | 12,69 | 12,69 | 13,15 | |
5. | Písková Lhota Eliška Němečková | NB | 12,82 | 21,99 | 12,82 | |
6. | Písková Lhota Karolína Lefnerová | NB | 12,82 | 12,82 | NP | |
7. | Střezimíř Eliška Nováková | BN | 12,87 | 13,44 | 12,87 | |
8. | Oznice Klára Kociánová | VS | 12,90 | 12,90 | 17,70 | |
9. | Mistřín Kateřina Matykánová | HO | 12,91 | NP | 12,91 | |
10. | Střezimíř Linda Brázdová | BN | 13,02 | 13,02 | NP | |
11. | Žlutice Žaneta Řezáčová | KV | 13,10 | 13,10 | 22,29 | |
12. | Bludov Vendula Jílková | SU | 13,21 | 13,22 | 13,21 | |
13. | Písková Lhota Valentýna Homolková | NB | 13,25 | 13,66 | 13,25 | |
14. | Žlutice Antonie Minářová | KV | 13,27 | 17,04 | 13,27 | |
15. | Oznice Karolína Skýpalová | VS | 13,34 | 18,85 | 13,34 | |
16. | Dolní Dobrouč Nicole Melšová | UO | 13,45 | 13,45 | 13,46 | |
17. | Markvartice Andrea Musilová | JI | 13,49 | 15,37 | 13,49 | |
18. | Vědomice Anna Hyšplerová | LT | 13,58 | 16,56 | 13,58 | |
19. | Markvartice Iveta Štětinová | JI | 13,60 | 13,82 | 13,60 | |
20. | Markvartice Hana Svobodová | JI | 13,90 | 15,27 | 13,90 | |
21. | Dolní Bukovsko Daniela Bartošová | CB | 13,91 | 13,91 | 15,81 | |
22. | Markvartice Petra Urbanová | JI | 13,98 | 13,98 | 14,24 | |
23. | Dolní Dobrouč Tereza Hušková | UO | 13,99 | 13,99 | 14,77 | |
24. | Dolní Měcholupy Anna Kolářová | AB | 13,99 | 13,99 | NP | |
25. | Dolní Měcholupy Klára Popsimovová | AB | 14,06 | 14,06 | 17,89 | |
26. | Manětín Anna Vandrovcová | PS | 14,09 | 14,09 | 23,03 | |
27. | Písková Lhota Martina Kovaříková | NB | 14,13 | 14,15 | 14,13 | |
28. | Oznice Hana Rudolecká | VS | 14,29 | 14,83 | 14,29 | |
29. | Michálkovice Lucie Kučerová | OV | 14,49 | 15,01 | 14,49 | |
30. | Mistřín Veronika Fricová | HO | 14,61 | 14,61 | 14,80 | |
31. | Manětín Nela Steidlová | PS | 14,72 | 15,16 | 14,72 | |
32. | Dolní Bukovsko Adéla Jindrová | CB | 14,79 | 14,96 | 14,79 | |
33. | Dolní Měcholupy Klára Vojtová | AB | 15,01 | 15,76 | 15,01 | |
34. | Žlutice Klára Krumphanzlová | KV | 15,02 | 15,02 | 15,18 | |
35. | Michálkovice Marie Lörinczová | OV | 15,24 | 15,24 | NP | |
36. | Mistřín Karolína Vaňková | HO | 15,43 | 16,97 | 15,43 | |
37. | Vědomice Eliška Šidláková | LT | 15,63 | 15,63 | 16,78 | |
38. | Dolní Bukovsko Anděla Jindrová | CB | 16,21 | 27,70 | 16,21 | |
39. | Dolní Měcholupy Julie Jurčová | AB | 16,55 | 20,51 | 16,55 | |
40. | Dolní Bukovsko Michaela Vořechová | CB | 16,60 | 16,60 | NP | |
41. | Dolní Bukovsko Marie Tůmová | CB | 17,20 | 17,20 | 21,28 | |
42. | Dolní Bukovsko Eliška Zettnerová | CB | 25,58 | 25,58 | NP | |
43. | Bludov Markéta Hrabkovská | SU | NP | NP | NP | |
43. | Žlutice Tereza Smrčková | KV | NP | NP | NP | |
43. | Michálkovice Nikola Chobotová | OV | NP | NP | NP | |
43. | Těpeře Anna Sedláková | JN | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře