Liga: | Západočeská hasičská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 02. 06. 2019 10:00 |
Kontakt: | Jaroslav Mareš |
Telefon: | +420 607 550 003 |
Okres: | Prachatice |
Kraj: | Jihočeský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šipoun | PT | 17,33 | 17,15 | 17,33 | |
2. | Dehtín | KT | 17,74 | 17,74 | 17,66 | |
3. | Nevřeň | PS | 17,94 | 17,37 | 17,94 | |
3. | Štítary | DO | 17,94 | 17,94 | 17,52 | |
5. | Horní Lukavice | PJ | 18,22 | 18,22 | 17,71 | |
5. | Horní Kamenice | DO | 18,22 | 18,22 | 17,84 | |
7. | Slavošovice | CB | 18,60 | 18,60 | 17,46 | |
8. | Mokrouše | PJ | 18,67 | 18,67 | 17,71 | |
9. | Zahorčice | ST | 18,72 | 18,72 | 16,81 | |
10. | Budilov B | PT | 19,29 | 18,98 | 19,29 | |
11. | Ledenice | CB | 19,33 | 18,94 | 19,33 | |
12. | Nové Kestřany | ST | 19,52 | 19,13 | 19,52 | |
13. | Únětice 1911 A | PJ | 19,75 | 19,52 | 19,75 | |
14. | Zahořany | PZ | 19,95 | 19,95 | 19,68 | |
15. | Bolkov | PJ | 20,01 | 20,01 | 18,08 | |
16. | Zahorčice | KT | 21,05 | 20,67 | 21,05 | |
17. | Štichovice | PS | 21,35 | 17,94 | 21,35 | |
18. | Únětice 1911 B | PJ | 22,07 | 19,39 | 22,07 | |
19. | Chrást | PB | 25,65 | 15,16 | 25,65 | |
20. | Útušice | PJ | 36,60 | 36,60 | 35,87 | |
21. | Úněšov | PS | NP | NP | NP | |
21. | Robčice | PJ | NP | NP | NP | |
21. | Novosedly | ST | NP | NP | NP | |
21. | Žebnice | PS | NP | 18,90 | 17,08 | |
21. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | NP | NP | NP | |
21. | Stýskaly | PS | NP | NP | NP | |
21. | Mochtín | KT | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hradec | PJ | 17,83 | 17,83 | 17,63 | |
2. | Úněšov | PS | 18,15 | 18,15 | 17,57 | |
3. | Únětice 1911 | PJ | 18,43 | 18,43 | 17,98 | |
4. | Poděvousy | DO | 18,54 | 17,74 | 18,54 | |
5. | Dehtín | KT | 19,39 | 19,39 | 17,82 | |
6. | Štichovice | PS | 19,69 | 19,19 | 19,69 | |
7. | Sloup | PZ | 20,47 | 16,86 | 20,47 | |
8. | Hlubyně | PB | 20,81 | 20,81 | 19,69 | |
9. | Chotíkov | PS | 25,04 | 25,04 | 24,53 | |
10. | Zahořany | PZ | 56,33 | 56,33 | 53,55 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Hlubyně - Ženy | 20,81 | https://youtu.be/3ndmrBgCSqE | Dana Hrzalová | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře